Neem contact met ons op
Schrijf ons
Uw halontwerp
Kies een taal
MENU

Contact

Exportafdeling exporteren

Onze partner in Nederland


tel. +31(0)46-7440024

e-mail: info@crija.eu

 

 

Nederland + DACH + Benelux

 

Beata Gajewska
flaga de flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 512 445 642 / +49 (151) 64029999
mail 2883236 640 beata.gajewska@protan-elmark.pl

Iga Stradomska
flaga de flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 398
mail 2883236 640 iga.stradomska@protan-elmark.pl

South & West Europe + Worldwide

 

Elżbieta Dunowska
flaga gb flaga fr polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 504 472 019
mail 2883236 640 ela.dunowska@protan-elmark.pl

Patrycja Smorawińska 
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 261
mail 2883236 640 patrycja.smorawinska@protan-elmark.pl

 

Lita Naukhatska 
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2

Export Department Assistant
icon 157358 640  +48 511 626 245
mail 2883236 640 lita.naukhatska@protan-elmark.pl

 

North & East Europe

 

Natalia Tiutiunnyk
flaga gb Flaga Ukrainy polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 517 391 171
mail 2883236 640 natalia.tiutiunnyk@protan-elmark.pl

Julia Wieczorek
norway 28453 640 flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 511 626 235
mail 2883236 640 julia.wieczorek@protan-elmark.pl

 

Vladyslava Stadnichenko
Flaga Ukrainy flaga gb polska v2
Export Department Assistant
icon 157358 640  +48 571 209 722
mail 2883236 640 vladyslava.stadnichenko@protan-elmark.pl

 

Central Europe

 

Klaudia Rozmiarek
flaga gb chorwacja czechy flaga sk  polska v2
Export Sales Manager
icon 157358 640  +48 503 978 948
mail 2883236 640 klaudia.rozmiarek@protan-elmark.pl

Natalia Skupniewicz
flaga gb polska v2

Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 451 060 396
mail 2883236 640 natalia.skupniewicz@protan-elmark.pl

 

Magdalena Walczak
flaga gb polska v2
Export Sales Specialist
icon 157358 640  +48 507 309 829
mail 2883236 640 magdalena.walczak@protan-elmark.pl

 

 

Head of Export Department

 

Marcin Janowski
flaga gb flaga de  polska v2
Export Sales Director
icon 157358 640  +48 660 457 637
mail 2883236 640 marcin.janowski@protan-elmark.pl

 

 

Contactgegevens

Protan Elmark Sp. z o.o.

T.
tel. +48 61 81 34 523, +48 61 81 35 348
NIP
777-305-57-80
KRS
0000307900

Bedrijfskapitaal: 6 670 000zł
Ingeschreven in het Ondernemingsregister KRS bij de Districtsrechtbank te Poznan

bankrekeningnummer mBank:
PLN
66 1140 1124 0000 3495 3700 1001
EUR
PL12 1140 1124 0000 3495 3700 1003
GBP
PL55 1140 1124 0000 3495 3700 1005
NOK
PL28 1140 1124 0000 3495 3700 1006
SWIFT
BREXPLPWXXX

Neem contact met ons op via het formulier

De beheerder van uw gegevens is PROTAN ELMARK
KLIK HIER en lees meer over de bescherming van uw gegevens.

Bel ons

+48 512 445 642

Contactgegevens

Onze partner in Nederland


tel. +31(0)46-7440024

e-mail: info@crija.eu

Exportafdeling exporteren

Marcin Janowski
Directeur Verkoop Export
Natalia Tiutiunnyk
Export Manager
Magdalena Walczak
Specialist Export
Natalia Skupniewicz
Specialist Export
Iga Stradomska
Specialist Export
Lita Naukhatska
Export Department Assistant
Vladyslava Stadnichenko
Export Department Assistant
Deze website gebruikt cookies voor statistische, analytische en marketingdoeleinden, inclusief onderzoek naar uw interesses.
U kunt de opslagvoorwaarden voor en de toegang tot cookies bepalen in de browser. Meer